Наша кнопка :

Adverno
Код кнопки

Объявление

поворожу на картах таро - Услуги мага, гадалки

Код: 105888 Создано: 09-04-2020 10:03
поворожу на картах таро

Цена:

150 грн.

Владелец: Все объявления этого владельца

u28059

100% положительных отзывов
Общее колличество отзывов пользователя 2, что составляет 0.013988948730503% от максимального количества отзывов полученные самым активным пользователем нашего сайта. Количество положительных отзывов: 2. Количество отрицательных отзывов: 0.
Тип объявления:Частные объявления - продам, предлагаю
Состояние:Хорошее состояние
Условия оплаты:на карту или при посещении
Категория:Услуги мага, гадалки
Регион:Украина, Ужгород и Закарпатская область
Реклама:

Пропоную реальну допомогу в плані різноманітних консультацій - психологічних та магічних. Я психолог по спеціальності, який працює в своїй сфері, застосовуючи карти Таро для більш детального вивчення проблем людей. Надаю консультації та роблю розклади як професійний таролог по питаннях сімейної сфери, роботи, здоров"я, мандрівок, зміни місця проживання за допомогою карт гральних, кощунів, Таро чи просто провожу магічні діагностики на наявність ймовірного магічного впливу. Також дивлюся, чи наявний в людини захист після звернення до спеціалістів. Моя консультація триває в межах від 30хв до години, в залежності необхідності роботи з клієнтом.

Не понюряю і практичною допомогою, виготовляю амулети та талісмани як для дому (дизайн та магічного значення), так і для успіху в різних сферах. Знімаю різноманітний негатив (порчі, привороти, присушки, відвороти, прокляття і т.д), ставлю захисти, чищу приміщення (житлові, офісні) від присутності негативних істот, роблю ритуали на удачу та збагачення.

Якщо Ви хочете дізнатися відповідь на якесь питання чи про можливий розвиток Ваших з партнером стосунів, свою долю - присилайте свої фото на пошту - vedahex@bk.ru, також надавайте свої повні імена (для пар - 2 окремих фото), дати народження та питання або основу для звернення. Відповідаю на Ваші запити як по телефоону, так і по пошті, скайп (переписка). Приймаю людей дистанційно та особисто (на даний момент знаходжуся на семінірах в Києві).

Реклама:

Картинки

Контактные данные

Имя: Ведана
Контактные телефоны: 097 899 70 43

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактные телефоны:  
Дополнительная информация для Вашего мини-сайта
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *
Введите код показанный на рисунке

Реклама: